TWISTO SPLIT

Dziel wydatki ze znajomymi jednym kliknięciem. Bez względu na to czy mają Twisto.

Korzystaj z Twisto i skończ z kłopotliwymi rozliczeniami.

JAK TO DZIAŁA

Płać po swojemu, dziel rachunki po swojemu!

01 — Załóż konto Twisto

Pobierz aplikację Twisto i zarejestruj się. To zajmie kilka minut. Funkcję Twisto Split znajdziesz w apce. Od 1 października 2020 r. Split będzie dostępny wyłącznie w planie Space.

02 — Podziel płatność

Dzięki Twisto Split podzielisz rachunek ze znajomymi jednym kliknięciem. Twoi przyjaciele dostaną powiadomienie w apce, mailem lub SMS-em, jeśli nie mają jeszcze Twisto.

03 — Zaczekaj chwilkę

Twoi znajomi będą mieli 7 dni żeby zapłacić swoją część rachunku. Po tym czasie nieuregulowana płatność wróci do Ciebie. Sprawdż plany

SPLITUJ ZAWSZE GDY POTRZEBUJESZ

Kiedy przyda Ci się Twisto Split?

Wyjście z przyjaciółmi
Wyjście z przyjaciółmi
Wakacje
Wakacje
Zrzutka na prezent
Zrzutka na prezent
Wspólny lunch
Wspólny lunch
Rodzinny zakup
Rodzinny zakup
PŁAĆ PO SWOJEMU

Co zyskujesz z Twisto?

Wybierasz, kiedy zapłacisz

Na koniec miesiąca podsumujemy Twoje wydatki w aplikacji. Od tego czasu masz jeszcze 15 dni na zapłatę. Jeśli wolisz – możesz spłacić część lub wszystkie wydatki wcześniej. Bez dodatkowych kosztów!

Wydłużasz płatność

Jeśli będzie Ci wygodniej, możesz zwrócić tylko 10 proc. wartości wydatków. Pozostałą kwotę przesuniesz na później. W aplikacji widzisz dokładnie, z jakim kosztem się to wiąże. Ty decydujesz.

Bezpłatna karta i konto

Korzystanie z apki i karty Twisto nic Cię nie kosztuje. Nie narzucamy Ci limitu transakcji, które musisz wykonać, by karta była za darmo!