TWISTO FREE

Płać po swojemu.
#Twistuj

Płać w nowoczesny sposób, mając wszystkie swoje wydatki w jednym miejscu. Wszędzie i o każdej porze - nasza aplikacja wraz z kartą ułatwią Ci życie.

JAK TO DZIAŁA

#Twistujesz przez miesiąc, płacisz kiedy chcesz

01 — Konto z kartą za darmo

Ściągnij apkę Twisto i załóż konto - nie zajmie to więcej niż 5 minut. Otrzymasz od nas miesięczny limit, który przeznaczysz na swoje codziennie wydatki. Dodatkowo z kartą Twisto możesz #twistować gdziekolwiek Cię poniesie.

02 — Każdy zakup pod kontrolą

Dostajesz powiadomienie z każdą wykonaną transakcją. Twoje zakupy są również kategoryzowane, dzięki czemu możesz dokładnie analizować swoje miesięczne wydatki.

03 — Płacisz teraz lub później

Z nami płacisz po swojemu. Teraz, na koniec miesiąca, albo nawet później. Możesz zapłacić za wybrane zakupy lub za cały miesiąc jednym kliknięciem. Tak, jak Ci wygodnie.

TWOJE ULUBIONE FUNKCJE W JEDNYM MIEJSCU

Aplikacja i karta, dzięki którym płacisz jak chcesz.

Wszystkie wydatki w jednej aplikacji

Nasza aplikacja daje Ci wgląd do wszystkich Twoich codziennych płatności. Zaawansowana analiza wydatków, natychmiastowe powiadomienia oraz pełna kontrola nad kartą Twisto pozwala Ci płacić tak, jak chcesz. Po swojemu.

Nowy wymiar zakupów online

Już ponad 300 sklepów w Polsce wdrożyło Twisto, umożliwiając płatność za zakupy jednym kliknięciem, dopiero gdy sprawdzisz zamówienie i zdecydujesz się je zatrzymać. Masz na to 21 dni bez żadnych kosztów.

Najbardziej korzystne zakupy za granicą

Twisto to najwygodniejsze rozwiązanie do płatności za granicą. Płać kartą Twisto i ciesz się najlepszym międzybankowym kursem wymiany walut. Bez żadnych opłat i prowizji, które naliczają banki.